Sevgililer Günü Tatil Önerileri | Gezginle | Gezi Yazıları , Seyahat Rehberi, Seyahat İpuçları, Tatil Önerileri ve İnterrail Blogu

Sevgililer Günü Tatil Önerileri

Yılbaşından sonra bir çok kişinin araştırıp güzel bir Sevgililer günü tatil önerisi bulmaya çalışmaktadır. Sizlere sevgililer gününde güzel bir tatil geçirebileceğiniz ve sevgilinizle bir kaçamak yapmanız için tatil önerileri sunmaktayız. Bildiğiniz gibi bu sene 14 Şubat Cumartesi gününe gelmesi ile birlikte güzel bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. Büyük şehirlerden kaçıp gezip görmeniz gerekebileceği  güzel tatil yöreleri olduğu gibi kışa gelmesinden dolayı da güzel bir kayak ve kış sporları da yapabileceğiniz tatil imkanları bulabilirsiniz.

Ağva ; İstanbul ili için en yakın yerlerden biri olan Ağva romantik, yeşillik ve dinlenmek isteyen kişiler için en çok tercih edilen yeridir. İki Nehir arasında bulunan oteller ve şöminenin sunduğu o romantiklik ile sizlere her zaman en iyi tatil imkanı sunmaktadır.

Abant ;  Bir çok çiftin en çok tercih ettiği tatil yerlerden birisi olmakta olup kışın kar yağması ile birlikte manzarası daha çok büyülemektedir. Göl etrafında yapacağınız yürüyüş, bisiklet binme ve ata binme gibi aktiviteler bulunurken sevgiliniz ile sevgililer gününde unutulmayacak bir tatil geçirebilirsiniz.

Maşukiye – Kartepe ; Büyük balık çiftliklerin, yeşilliklerin arasında küçük ve şirin butik otellerin bulunduğu bir doğa harikasıdır. Hem doğa tatili yapabileceğiniz yakınında bulunan Kartepe kayak merkezine giderek kayak yapabilir veya 5 yıldızlı bir otelde kalmak isterseniz orada kalma imkanınız bulunmaktadır.

Sapanca – İznik ; 5 Yıldızlı bir çok otelin bulunduğu göl ve doğa ile iç içe olup yürüyüş yapmak, dinlenmek ve sevgiliniz ile birlikte güzel bir romantik tatilin adreslerinden birisidir. Sapanca ve İznik göllerinde yürüyüş, bisiklet ve ata binme gibi aktiviteler yapabileceğiniz gibi şömine eşliğinde kahvaltı ve doğanın güzelliğini çıkartabilirsiniz.

Uludağ ; Şubat ve Mart aylarında bir çok konser, etkinlik gibi bir çok eğlencenin yapıldığı yerler arasında bulunmaktadır. Kışın, beyazlığın ve karın tadını çıkartıp, akşam güze bir konser ile eğlenmek isteyen kişilerin adresi konumundadır. Bir çok sevgilinin sevgililer gününde tercih etmesi ve otellerin bu konsepte hazırladığı bir çok çalışması bulunmaktadır.

Aşıklar Şehri PARİS ; Bir çok çiftin hayallerini süslemekte olan Paris sevgililer için sevgililer gününde unutamayacakları bir tatil olabilir. İmkanınız var ise en güzel Sevgililer Günü Tatil Önerileri arasında bulunmakta olur Eyfel Kulesi altında aşkınızı tazeleyip güzel günler geçirebilirsiniz. Sevgililer gününde bir çok çift gibi sizde Eyfel kulesinde güzel bir yemek yiyebilir ve aklınızdan çıkmayacak bir tatile dönüştürebilirsiniz. Bu tatil önerisi için tur şirketleri ile görüşebilir ve sizlere ekonomik bir tatil planı bulabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

  • Haftasonu Kaçamağı İçin 5 Güzel Rota

    Bugün günlerden cuma ve güzel bir hafta sonu bizleri bekliyor. Hava durumu tahminleri de güzel bir hafta sonu olacağını doğrular nitelikte. Peki tüm hafta

  • Türkiye’deki En Görkemli Dalış Noktaları

    Dalış sporu ile ilgilenenler, su altının benzersiz görkemi ve hayatı karşısında hayranlık beslemektedir. Türkiye de bu spora uygunluk gösteren önemli

  • İstanbul Kamp ve Çadır Yerleri

    İstanbul içerisinde veya yakınlarında sakin doğa ile iç içe ve denize yakın bir yerlerde tatil yapmak veya kafanızı dinlemek mi istiyorsunuz.  İstanbul

YORUMLAR

YORUM GÖNDER